
Сироватка з ніацинамідом 15% COSRX The Niacinamide 15 Serum 20mL
645 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- +380 (93) 641-91-01ОПТ
Весь ассортимент прекрасной косметики из Юж. Кореи, Германии, Великобритании и США, а так же большой выбор витаминов можно посмотреть на нашем сайте: https://allure-cosmetics.com/
COSRX The Niacinamide 15 Serum Висококонцентрована сироватка з ніацинамідом 15%, цинком та глюкозаміном
Бореться з гіперпігментацією, вирівнюючи тон шкіри, нормалізує роботу сальних залоз, зменшує вираженість пор, розгладжуючи рельєф, а також відновлює бар'єрні функції епідермісу.
Завдання сироватки: працювати з себумом, тим самим не даючи йому забиватися в пори та утворювати комедони та висипання.
Ніацинамід (15%) - освітлює небажану пігментацію (пост-акне, ластовиння, пігментні плями), бореться з розширеними порами, зменшує вироблення себуму і розгладжує рельєф, має протизапальні та заспокійливі властивості.
Ацетил глюкозамін (2%) у поєднанні з ніацинамідом знижують рівень меланіну в епідермісі та покращують підтримуючі властивості сполучної тканини.
Цинк (1%) має антибактеріальну та себорегулюючу дію, усуває запалення та причину їх появи – надлишок себуму, заспокоює та запобігає пошкодженню шкіри зовнішніми факторами, відбиваючи ультрафіолетові промені та перешкоджаючи окислювальному процесу.
Алантоїн має протизапальний ефект, відновлює захисний бар'єр шкіри, допомагає впоратися з подразненням та сухістю, а також розм'якшує роговий шар шкіри та делікатно його відлущує.
Сироватка для щоденного застосування комбі та жирної шкіри.
Спосіб застосування: На чисту, тонізовану шкіру нанести сироватку, через 5-10 хвилин наносимо крем. Рекомендується застосовувати двічі на день: вранці та ввечері
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | COSRX |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Объем | 20 мл |
- Цена: 645 ₴




